Hlavní menu


Počítadlo

Optimalizováno pro rozlišení obrazovky 800 x 600 a vyšší

Valid HTML 4.01 Transitional

Valid CSS!

CB bazar

Vložení inzerátu

Zde si můžete podat soukromý inzerát (tedy ne podnikatelský - k tomu účelu můžete požádat o zařazení odkazu na vaše stránky), týkající se CB, PMR či radioamatérské techniky a vysílání. Inzeráty budou čteny v nejbližších následujících čtyřech CB bazarech při poledním kolečku na 18. kanále CB pásma (kmitočet 27,175MHz, slyšitelnost v Praze a okolí) a samozřejmě budou zobrazovány i zde po dobu 4 týdnů od data zadání inzerátu. Prosíme, aby jste inzerát odstranili nebo upravili v případě, že již ztratí platnost některá část či celý inzerát. Pro tento účel je pro každý inzerát v okamžiku odeslání generováno heslo, které zajistí, aby jste inzerát mohli upravit či zrušit pouze vy nebo my. Po čtyřech týdnech je inzerát odstraněn automaticky (pokud tomu chcete zabránit, spusťte jeho úpravu a potvrďte ji, tím se platnost inzerátu prodlouží na další 4 týdny). Inzeráty podané telefonicky, pomocí SMS nebo na CB pásmu sem budou doplněny též.

Zadejte prosím, zda se jedná o nabídku (prodej) nebo poptávku (koupi), text inzerátu a kontakt na vás (může být telefon, e-mail, adresa nebo jiný způsob jak vás kontaktovat). Prosím, zadávejte kontakt na vás do políčka k tomu určenému, zlepší to orientaci v inzerátech.

Vzhledem k tomu, že v poslední době dochází k automatickému vkládání nesouvisejících odkazů na podezřelé internetové adresy do inzerátů, jsme nuceni přistoupit k opatření ve formě opisování náhodně generovaného kódu z obrázku, které by tomu mělo zabránit (nebo alespoň výrazně omezit).


Nabídka Poptávka


Text inzerátu
Kontakt (telefon, e-mail, adresa a podobně)

Prosím, sem opište kód z obrázku


Zpět